To the events

Hotel Deutscher Hof Trier

Information about the Hotel Deutscher Hof in Trier

 

Verblijf

100 niet-roken kamers voorzien van douche of bad, haardroger, Wi-Fi, LCD-TV, radio, telefoon, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.
 

Wees gastvrij

Het hotel is centraal gelegen en is een ideale uitvalbasis om alle attracties te verkennen. 7 vergaderzalen voor 5 tot 100 personen, feestzalen vor 5 tot 120 personen, Restaurant: 45 zetels, bar, zomerterras, jeu de boules baan, ongeveer 200 parkeerplaatsen voor auto´s en 4 parkeerplaatsen voor bussen.
 

Wellness

Sauna verdieping met Finse sauna, tepidarium, stoombad, solarium, jacuzzi, dakterras, massage en behandelingen.
 

Openingstijden

Ontbijt
Maandag tot vrijdag van 06.30 tot 10.00 uur
Zaterdag en zondag van 07.30 tot 10.30 uur

Restaurant
Elke dag vanaf 18.00 tot 22.00 uur
Zon- en feestdagen vanaf 12.00 tot 14.00 uur

24h receptie
Geen vrije dag, Werkvakantie over Kerstmis en Nieuwjaar

 

Kamers

Wij hebben klassieke kamers en junior-suites, kamer met Tempur-matrassen of Box-Swing-bedden en gezinskamers. Maar vooral hebben wij kamers, waar u na een belevingsvolle dag heerlijk kunt ontspannen. Voor een prijs die u gerust laat slapen.
More information about the rooms >>

 

Furniture and fittings

Onze standaard eenpersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze comfort eenpersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, weegschaal, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze standaard tweepersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze standaard twin kamers beschikken over douche/toilet, haardroger, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze driepersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, weegschaal, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze comfort tweepersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, weegschaal, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze deluxe tweepersoonskamers beschikken over douche/toilet, haardroger, weegschaal, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

Onze superior tweepersoonskamers beschikken over Tempur-matrassen, een douche of een ligbad met toilet, haardroger, weegschaal, telefoon, radio, LED-TV, strijkijzer en strijkplank en koffie-en theefaciliteiten.

En omdat smaken verschillen, kunt u kiezen uit ongeveer tien verschillende pakketten. Pas verliefd of geïnteresseerd in geschiedenis, tijdens de adventperiode of in het fietsseizoen – wij hebben voor iedereen en voor elk seizoen wat wils. Selecteer een kamer categorie van uw keuze en boek een arrangement naar keuze.
More information about the packages >>

 

Congressen Hotel Deutscher Hof Trier

Soms zijn 20 vierkante meter voldoende, soms moeten het 200 zijn. Bij ons kunt u kiezen uit maar liefst negen verschillende ruimte- en zaalvarianten om het perfecte kader voor congressen en conferenties van verschillende grootte te vinden.
More information about conferences at Hotel Deutscher Hof in Trier >>


Restaurant Hotel Deutscher Hof Trier

Geen Sint-Maartensgans in mei, geen asperges op Sint-Maartensdag. Wij gebruiken uitsluitend hoogwaardige streekeigen producten. Concreet: Wij kopen bij boeren die wij kennen. Daarom zult u bepaalde gerechten en menu´s alleen tijdens de oogsttijd bij ons vinden. En dat zullen uw smaakpapillen weten te waarderen.
Read more about our restaurant here >>


Contact

Hotel Deutscher Hof GmbH Südallee 25 54290 Trier.
Telephone: +49 651 97780
Telefax: +49 651 9778400
eMail: info@hotel-deutscher-hof.de
www.hotel-deutscher-hof.de

You can contact us by our contact form or by e-mail  info@hotel-deutscher-hof.de .
Furthermore you can reach us via telefphone: +49 651 97780 .


Homepage Design & SEO Viato GmbH in Gundelfingen
Channel Management Channelmanager for Hotels



Back to start

Events


PlaatsNaamStart dateEnd date
TrierJohann König: Jubel, Trubel, Heiserkeit08.12.201808.12.2018
TrierHöhner - Höhner Weihnacht 201815.12.201815.12.2018
TrierGuildo Horn & Die Orthopädischen Strümpfe: Weihnachten mit Guildo23.12.201823.12.2018
TrierV8 Wankers27.12.201827.12.2018
TrierNeujahrskonzert 31.12.201831.12.2018
TrierAnnette Postel02.01.201902.01.2019
TrierDer Zauberer von Oz04.01.201904.01.2019
TrierHoliday on Ice14.01.201914.01.2019
TrierRÖMERSTROM Gladiators - Artland Dragons18.01.201918.01.2019
TrierBrentano String Quartet22.01.201922.01.2019
TrierMario Barth23.01.201923.01.2019
Trier20. Trierer Jazzgipfel24.01.201924.01.2019
TrierFalco - Das Musical25.01.201925.01.2019
TrierKabarettmeisterschaft25.01.201925.01.2019
TrierDavid Blair31.01.201931.01.2019
TrierMadama Butterfly01.02.201901.02.2019
TrierUrban Priol: gesternheutemorgen02.02.201902.02.2019
TrierRÖMERSTROM Gladiators - HEBEISEN WHITE WINGS Hanau02.02.201902.02.2019
TrierTakt3205.02.201905.02.2019
TrierBeat It! - Das Musical über den King of Pop!08.02.201908.02.2019
TrierNew York Gospel Stars13.02.201913.02.2019
TrierElvis - Das Musical13.02.201913.02.2019
Trier1. Prunksitzung der KG Heuschreck Trier15.02.201915.02.2019
TrierZWEIEINANDER16.02.201916.02.2019
TrierEhrlich Brothers21.02.201921.02.2019
TrierFred Kellner & die famose SoulSister26.02.201926.02.2019


boeken

Online boeken

- bespaar extra reserveringskosten!


AankomstAankomst-Hotel Deutscher Hof

VertrekVertrek-Hotel Deutscher Hof


Construction work
Construction work!
More information here

sluitend

Hotel               23.12.2018 - 03.01.2019 inbegrip
Restaurant      23.12.2018 - 10.01.2019 inbegrip
Op 04 en 05.01.2019 is ons restaurant 's avonds geopend.
Voor huisgasten zijn er kleine gerechten op alle andere avonden.


Dank u voor uw begrip!

Familie Weber & Team
  • Waar wij zijn?
    Midden in het centrum van het Romeinse Trier, daar waar ooit het forum was.

  • Net als thuis, alleen relaxter…Hotels zijn plaatsen waarin het leven van alledag buiten blijft. U bent te gast bij mensen die het beste voor u willen. En soms zelfs een beetje meer. Net als bij ons.

  • Wat wij zijn?
    Gastheer van ganser harte. Dat kunt u zien aan de vele liefdevolle details. Dat kunt u merken aan de omzichtige manier waarop wij sfeer creëren.

  • En u kunt het zelfs proeven: niet alleen de jam is bij ons eigengemaakt. Het zijn zulke persoonlijke accenten die het verschil maken. Daarom komen onze gasten graag weer terug.