boeken

Online boeken

- bespaar extra reserveringskosten!


AankomstAankomst-Hotel Deutscher Hof

VertrekVertrek-Hotel Deutscher Hof


Construction work
Construction work!
More information here

Contacten

Andrea Weber
Gastvrouw

Telefoon +49 651 9778401
eMail andrea.weber@hotel-deutscher-hof.de

          VCARD   VCARD
   
Frank Gross
Assistent bij CEO

Telefoon +49 651 9778402
eMail frank.gross@hotel-deutscher-hof.de

            VCARD
   
Janine Dausmann
Front Office manager

Telefoon +49 651 9778405
eMail janine.dausmann@hotel-deutscher-hof.de

     VCARD
   
Rüdiger Jakobs
Chef kok

Telefoon +49 651 9778426

     VCARD   VCARD
   
Heike Hoffmann
Ontbijt manager

Telefoon +49 651 97780

   VCARD
   
  Erma Mathieu
Executive Housekeeper

Telefoon +49 651 9778455

     
   
Max Weber
Manager l Beheer

Telefoon +49 651 9778409
eMail max.weber@hotel-deutscher-hof.de

     VCARD   VCARD
   
Thomas Nellinger
Beheer l Accounts Payable

Telefoon +49 651 9778408
eMail thomas.nellinger@hotel-deutscher-hof.de

       VCARD   VCARD
   
Guido Oberbillig
Beheer l Debiteuren

Telefoon +49 651 9778408
eMail guido.oberbillig@hotel-deutscher-hof.de

    VCARD   VCARD